Hakkımızda - Kuris Kule
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

1970 yılında kereste kontrplak imalatı üzerine sektörde faaliyet göstermeye başlayan şirketimiz Kuriş Ağaç San.ve Tic. A.Ş. olarak 2010 yılında kendi mülkümüzde hayata geçirmiş olduğumuz  Kuriş Kule herkesin olmak istediği yerde yükselerek yatırımcısına benzersiz fırsatlar sunuyor.

Kuriş Kule olarak önceliğimiz modern kent yaşamının ihtiyaçlarına cevap vererek kentsel dönüşümü sağlayacak ve yaşam kalitesini yükseltecek özellikte hizmetler sunmaktır. Konusunun uzmanı mimar, mühendis ve kalifiye elemanlardan oluşan deneyimli kadrolar tarafından kaliteden ödün vermeden, mimari özelliklerden inşaat kalitesine kadar yüksek standartlarda bir proje hayata geçirmek en önemli vizyonumuzdur.

Kuriş Kule merkezinin yönetim, temizlik, güvenlik, teknik bakım, sosyal tesis, fitness işletmeciliği ve diğer bir çok hizmetleri profesyonellerden oluşan yönetim kadrosu ile IBEGEGROUP tarafından sağlanmaktadır. Gayrimenkul ve işletme danışmanlığı kapsamında ülkemizin en prestijli gayrimenkul projelerine hizmet sağlayan IBEGEGROUP çözüm ortağımız ile sizlere güvenli ve konforlu bir yaşam sunuyoruz.

Neden Kuriş Kule?

Mükemmel Bir Lokasyon

Kuriş Kule günde 150.000 kişinin ziyaret edeceği dünyanın en büyük adalet sarayına 100 metre mesafede yer alırken; Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin de hemen yanıbaşında yükseliyor. E5 ve yan yola olan cephesiyle mükemmel bir lokasyona sahip olan Kuriş Kule, metroya ise sıfır mesafede… Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20dk, deniz otobüsüne 10 dakikalık uzaklıkta yer alan Kuriş Kule, tüm avantajlarıyla yatırım değerini benzersiz kılıyor.

Kartal'ın En Merkezi Projesi

E5 ve yan yola cephesi olan Kuriş Kule, çevresinde meydana gelebilecek hiç bir oluşumdan etkilenmeyecek kendine has özel bir adacıkta yer alıyor. Kuriş Kule, Kartal Adalet Sarayı’na olan yakınlığından dolayı hukukçuların, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne olan yakınlığından dolayı sağlık sektörünün ve merkezi bir konumda olmasından dolayı da yatırımcıların ilgi odağı olacak.

Yüksek Yatırım Değeri

Kartal’ın yatırım değeri en yüksek noktasına kurulan Kuriş Kule, ister yatırım amacıyla, ister kişisel kullanım için sayısız avantajlar sağlıyor. Kartal Adalet Sarayı’nın açılmasıyla birlikte çevrenin en popüler projesi olarak ön plana çıkacak olan Kuriş Kule, iş yeri sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılarken; aynı zamanda kusursuz mimarisiyle de ayrıcalıklı ve konforlu bir iş ortamı sağlayacak…